Cestovná kancelária ADRIA TRAVEL


Baví nás cestovanie, spoznávanie nových miest a zažívanie neopakovateľných zážitkov. Cestovanie je pre nás vášeň, ktorá nás obohacuje o zážitky, o ľudí s ktorými sa stretávame, o vône, chute, výhľady. Je úžasné porozumieť krajine, poznať ju so všetkými zákutiami, obyvateľov so všetkými pikoškami. A preto je fajn cestovať s nami.

 

Cestovná kancelária ADRIA TRAVEL Vám ponúka širokú paletu autobusových či leteckých poznávacích zájazdov do celej Európy, Dubaja, Jordánska, Maroka a iných miest. Za vynikajúce /bezkonkurenčné, skvelé.../ ceny pre Vás pripravujeme okrem už osvedčených a Vami pozitívne hodnotených zájazdov, aj stále nové poznávacie, pobytové, víkendové, firemné a školské zájazdy šité na mieru podľa Vášho záujmu. Okrem kvalitných sprievodcov, dobrých hotelov, dopravy luxusnými klimatizovanými autobusmi máme pre Vás pripravené nástupné miesta po celom Slovensku

Pri Vašom výbere a rozhodovaní Vám naviac veľmi radi poradíme telefonicky, e-mailom, prípadne live chatom na našej stránke www.traveladria.eu.


Tešíme sa na Vás a želáme Vám veľa zážitkov a radosti z cestovania! :)