Costa Blanca - Apartmán s kuchyňou CAMPE


Typ zájazdu

pobytový


Krajina

Španielsko


Lokalita

Alicante, Costa Blanca


Mesto

El Campello


Hotel

Apartmán Campe s kuchyňou


Strava

Bez stravy, vlastná kuchyňa na apartmáne


Doprava

letecká


OPIS

Doprajte si dovolenku za veľmi výhodné ceny na krásnom pobreží a prenádhernej pláži. Pobrežie Costa Blanca je považované za jedno z najkrajších pobreží španielskej riviéry. Rozsiahle pláže s jemným bielo - zlatistým pieskom, palmy, množstvo typických kaviarničiek a rozsiahle promenády. Ak okrem relaxu a opaľovania sa preferujete aj niečo spoznať, dáme Vám typy na zaujímavé výlety, kde si môžete užiť nielen zábavu v zábavných parkoch, ale aj vidieť a spoznať krásy pobrežia.

  CENNÍK ZÁJADZU
Termín zájazduCena zájazdu od
25.06.2019 - 02.07.2019199,00 €   299,00 €  33% Objednať
  INFO

Costa Blanca - biele pobrežie, je jednou z najkrajších častí španielskeho pobrežia. Návštevníkom ponúka nádherné rozsiahle pláže s bielym pieskom, priezračné čisté more jedinečnej a nezabudnuteľnej farby, promenády. Tomuto miestu sa jednoducho nedá odolať. Turisti navštevujú pobrežie Costa Blanca kvôli stálemu teplému počasiu, neodolateľnej pohode na pláži. Za rok je v tejto oblasti až 300 slnečných dní

Pokiaľ patríte k akčným typom dovolenkára, nájdete tu množstvo atrakcií – zoo park Mundomar, zábavný park Terra Mitica, vodný part Aqualandia s najvyšším tobogánom - kapsulou na svete.

Povestná Španielska pohoda a temperament, množstvo kaviarní, reštaurácií, klubov, diskoték, barov sú zárukou toho že sa Costa Blanca zamilujete a budete mať chuť sa sem každoročne vracať.


POLOHA:

Apartmán sa nachádza približne 100 metrov od rozľahlej pláže s veľmi jemným do zlatista sfarbeným pieskom a krásne čistým morom. V okolí hotela sa nachádza mnoho tradičných reštaurácií, ktoré Vám ponúknu nielen medzinárodnú kuchyňu ale aj možnosť vyskúšať tradičnú paellu či výborne pripravené morské plody. Neďaleko hotela je tiež niekoľko rýchlych občerstvení či barov na posedenie a ani nie 2 minúty pešo od hotela je supermarket. Krátkou prechádzkou sa dostanete do menšieho prístavu.

Apartmán je od letiska v Alicante vzdialený 25 kilometrov a necelých 14 kilometrov je krásne mestečko Alicante, so širokou ponukou kaviarničiek, reštaurácií, promenád, pláží. V blízkosti apartmánu sa nachádza množstvo autobusových zastávok a električková zastávka so širokou možnosťou spoznania okolia.

Apartmán:

Priestranný, klimatizovaný a moderne zariadený apartmán Vám zaručí maximálne pohodlie, neobmedzené Wi-Fi pripojenie v cene, TV a satelitné pripojenie, kúpeľňa a plne vybavená kuchyňa.

PLÁŽ:

Hotel sa nachádza približne 100 metrov od veľmi peknej rozľahlej pláže Playa del Trajo, ktorá je vyhľadávaná pre krásny jemný piesok a priezračné more. Na pláži môžete nájsť rôzne aktivity, ako priestor na hranie volejbalu, futbalu alebo surfovanie a potápanie. Vstup do mora je pozvoľný a tým je vhodný pre deti. 

DOPRAVA:

Letecká.
V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť.  

V CENE JE ZAHRNUTÉ

7x ubytovanie, letecká doprava Viedeň – Alicante – Viedeň, batožina štandardných rozmerov, transfer Bratislava - Viedeň - Bratislava, služby delegáta.

V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ

Povinné príplatky: servisné poplatky a palivový príplatok pre osoby nad 2 roky 220 EUR.

Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie 2,20  EUR / deň / osoba.