Romantický Paríž - Valentín - letecky


Typ zájazdu

Poznávací zájazd


Krajina

Francúzsko


Mesto

Paríž, Versailles


Hotel

s vlastným soc. zariadením na každej izbe


Strava

3x Raňajky


Doprava

Letecky


OPIS

ROMANTICKÝ - taký je Paríž. Toto prekrásne mesto je majestátnou metropolou a zároveň hlavným mestom Francúzska. Patrí medzi najatraktívnejšie a najnavštevovanejšie mestá Európy.

V čase romantického Valentína je toto mesto najväčším lákadlom hlavne zaľúbených, pretože ponúka jedinečný zážitok, sľub večnej lásky na Eiffelovke, alebo si môžete svoju lásku uzamknúť práve na historickom moste zaľúbencov a kľúčik odhodiť do rieky Seiny.

Určite si nenechajte ujsť príležitosť navštíviť Paríž v tomto období a potešte svojich milovaných nezabudnuteľným zážitkom v najromantickejšom meste sveta práve v období sviatku zaľúbených na Valentína. Zaručene nebudete ľutovať.

  CENNÍK ZÁJAZDU
Termín zájazduCena zájazdu odVoľné miesta
13.02.2020 - 16.02.2020399,00 €   539,00 €  26%8 Objednať
  PROGRAM

1.deň: 

Odlet do Paríža.  Transfer z letiska na ubytovanie. Presun do Paríža, kde začneme nasávať romantickú atmosféru perly na Seine Víťazný oblúk, prehliadka veľkolepého bulváru Champs - Elysées kde budete môcť svojej láske kúpiť pravý francúzsky parfém v najväčšej parížskej parfumérii

Ubytovanie

2.deň.  14.2.2020 sviatok sv. Valentína

Raňajky, po raňajkách návšteva čarokrásneho zámku Versailles s malebnými záhradami. Navštívime zámoček Márie Antoinetty - Trianon, ktorý v sebe skrýva rôzne pikantné tajomstvá. Zohrejeme sa pri horúcej čokoláde v jednej z útulných kaviarničiek kúzelného mestečka Versailles. Presunieme sa do Paríža a vystúpame na Eiffelovku kde sa pokocháme výhľadom na celú krásavicu na Seine, pripijeme si pohárom šampanského na našu lásku. Navštívime štvrť umelcov Montmartre, kúpime si obrázok na pamiatku a vychutnáme si kávu v jednej z bohémskych kaviarní.

Vo večerných hodinách môžete navštíviť  kabaretného predstavenia s  kankánom tancom plnom vášne, tanečníc vyzdobených perím a trblietavými flitrami, ubytovanie.

3. deň.

Raňajky, presun do centra čarovného Paríža v ranných hodinách. Vyberieme sa naprehliadku centra so sprievodcom s nádychom romantiky - v Luxemburgských záhradách si dáme rande tam kde sa stretávajú zamilovaní parížania,oddýchneme si pri káve a nadýchanom croissante plnom čokolády v jednej z Parížskych kaviarní,prezrieme si univerzitnú Latinskú štvrť s bohémskou atmosférou a úzkymi uličkami,na ostrove Cité sa pokocháme nádherou katedrály Notre Dame , v galérii Louvre si pozrieme tajomný úsmev Mony Lisy - záhadnej lásky Leonarda da Vinciho ,ruka v ruke sa potúlame po záhradách Tuillerie.  Na známom moste lásky zamkneme našu lásku na večnosť a vo večerných hodinách sa presunieme na hotel. Ubytovanie


4. deň 

Raňajky, Po raňajkách presun do centra, Milovníci moderného umenia sa môžu pokochať obrazmi impressionistov v galérii d´Orsay originálne umiestnenej v historickej budove železničnej stanice. V popoludňajších hodinách nastúpime na romantickú plavbu loďou po Seine, tí nazamilovanejší si ju môžu vychutnať pri kúzelnej večeri pri sviečkach priamo na palube. 

  INFO

Cena  1 osobu zahŕňa:

- letecká doprava Viedeň - Paríž (Charles de Gaulle) - Viedeň
- letiskové a bezepčnostné poplatky
- 3 x ubytovanie v Paríži  hoteli s vlastným sociálnym zariadením WC a sprcha na izbe
- 3 x raňajky
- služby sprievodcu počas celého zájazdu – od odletu po prílet
- poistenie insolventnosti CK
- príručná malá batožina v rozmeroch max. 35 x 20 x 20 cm

- transfer letisko – hotel – letisko 

Povinné príplatky:

- doprava MHD v Paríži + vlak do Versailles - cca 79,00 EUR
- pobytová taxa 3 EUR / osoba / noc

Nepovinné príplatky:
- plavba loďou po Seine 16,00  EUR /osoba
- komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť v CK)
- vstupy do pamiatok – odporúčané vreckové cca 60 EUR

- príplatok za jednolôžkovú izbu 35 €/os noc - povinné pri obsadení izby jednou osobou

- batožina do 10 kg v rozmeroch max. 55 x 40 x 20 cm - 24 EUR

CK si vyhradzuje právo zmeny programu vzhľadom na aktuálne okolnosti na mieste zájazdu. V prípade záujmu môže klient absolvovať individuálny program. Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok. Je možné zakúpiť si audiosprievodcu.