Paríž - nádhera adventu - letecky


Typ zájazdu

letecký poznávací zájazd


Krajina

Francúzsko


Mesto

Paríž


Hotel

3 x s vlastným soc. zariadením na každej izbe


Strava

3 x raňajky


Doprava

letecká Paríž


OPIS

Ochutnajte vianočný punč na známom bulvári Champs - Elysees a zažite neopísatelný pohľad na nádherne adventne ozdobený Paríž. V tomto období bulvár ponúka vianočné čaro. Viac ako 400 platanov vysadených pozdĺž bulváru odetých do svetielkujúcich krištáľov, vytvárajú magickú atmosféru. Navštívite tradičný Vianočný trh pod názvom Village de Noel ( Vianočná dedinka ), kde sa rozloží 150 domčekov ponúkajúcich tú pravú vianočnú atmosféru až do neskorých večerných hodín.

  CENNÍK ZÁJAZDU
Termín zájazduCena zájazdu odVoľné miesta
07.12.2019 - 10.12.2019379,00 €5 Objednať
  PROGRAM

1. deň  Odlet do Paríža.

Transfer z letiska na ubytovanie. Presun z hotela na Montmartre, štvrť umelcov a Pigalle, slávny kabaret Moulin Rouge, bazilika Sacré - Coeur, odkiaľ budete mať výnimočný pohľad na Paríž.

Návrat na ubytovanie vo večerných hodinách.

2. deň  Raňajky, presun z hotela do centra Paríža, kde začneme spoločnú prehliadku so sprievodcom: Latinská štvrť, Panthéon, Luxemburské záhrady, univerzita La Sorbonne, bulvár a fontána Saint - Michel, ostrov la Cité s katedrálou Notre Dame a Justičným Palácom, mestská radnica, Forum les Halles, moderné múzeum G. Pompidou, prehliadka múzea Louvre. Individuálne voľno.

Vo večerných hodinách presun na ubytovanie.

3. deň  Raňajky, po raňajkách presun do centra - prehliadka Víťazného oblúka, prechádzka s možnosťou vychutnania si „café+croissant“ na Champs – Elysées, prechádzka popri Veľkom, Malom a Elyzejskom paláci /sídlo prezidenta/, možnosť návštevy Invalidovne - najrozsiahlejšieho múzea vojenskej histórie na svete a miesta Napoleonovej hrobky alebo múzea d´Orsay, jedinečnej zbierky impressionistov z rokov 1848-1914, umiestnenej v bývalej budove železničnej stanice. Výstup na Eiffelovu vežu a plavba po rieke Seine za spevu Edith Piaf a melódií francúzskych šansónov.

Vo večerných hodinách návrat na ubytovanie.

4.deň  Raňajky, po raňajkách presun do Versailles – prehliadka kráľovského zámku a záhrad. Po prehliadke Versailles, transfer na hotel -  letisko a odlet na Slovensko.

  INFO

Cena  1 osobu zahŕňa:

• letecká doprava Bratislava - Paríž - Bratislava

- letiskové a bezepčnostné poplatky

- 3 x ubytovanie v Paríži  hoteli s vlastným sociálnym zariadením WC a sprcha na izbe

- 3 x raňajky

- služby sprievodcu počas celého zájazdu – od odletu po prílet

- poistenie insolventnosti CK

 

V cene nie je zahrnuté:

- doprava MHD v Paríži  - cca 79,00 EUR

- plavba loďou po Seine 14,50  EUR /osoba

- komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť v CK)

- vstupy do pamiatok – odporúčané vreckové cca 60 EUR

- príplatok za jednolôžkovú izbu 35 €/os/noc

- transfer letisko – hotel – letisko 50 €

- pobytová taxa 3 EUR / osoba / noc

 

CK si vyhradzuje právo zmeny programu vzhľadom na aktuálne okolnosti na mieste zájazdu. V prípade záujmu môže klient absolvovať individuálny program. Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok. Je možné zakúpiť si audiosprievodcu.