Paríž - Krásy Paríža - 4 dni letecky


Typ zájazdu

Poznávací zájazd


Krajina

Francúzsko


Mesto

Paríž


Hotel

3 x Siete hotelov Premiere Classe, Ibis, Campanille


Strava

3 x raňajky


Doprava

Letecky


OPIS

Úžasný 4 - dňový letecký zájazd do Paríža s ubytovaním v hoteli s raňajkami a službami skúseného sprievodcu. Romantický, atraktívny, moderný a bohatou históriou dýchajúci - taký je Paríž. Áno, je to najromantickejšie a najnavštevovanejšie mesto sveta, sen mnohých turistov. Svetová metropola s množstvom pamiatok, múzeí, umeleckých štvrtí bohémov, kaviarni... Svojou krásou nenahraditeľná v každom ročnom období

  CENNÍK ZÁJAZDU
Termín zájazduCena zájazdu odVoľné miesta
13.05.2020 - 16.05.2020369,00 €6 Objednať
08.08.2020 - 11.08.2020369,00 €10 Objednať
  PROGRAM

Program zájazdu:

1. deň  Odlet do Paríža.  Transfer z letiska na ubytovanie. Presun z hotela na Montmartre, štvrť umelcov a Pigalle, slávny kabaret Moulin Rouge, bazilika Sacré - Coeur, odkiaľ budete mať výnimočný pohľad na Paríž. Návrat na ubytovanie vo večerných hodinách.

2. deň  Raňajky, presun z hotela do centra Paríža, kde začneme spoločnú prehliadku so sprievodcom: Latinská štvrť, Panthéon, Luxemburské záhrady, univerzita La Sorbonne, bulvár a fontána Saint - Michel, ostrov la Cité s katedrálou Notre Dame a Justičným Palácom, mestská radnica, Forum les Halles, moderné múzeum G. Pompidou, prehliadka múzea Louvre. Individuálne voľno. Vo večerných hodinách presun na ubytovanie.

3. deň  Raňajky, po raňajkách presun do centra - prehliadka Víťazného oblúka, prechádzka s možnosťou vychutnania si „café+croissant“ na Champs – Elysées, prechádzka popri Veľkom, Malom a Elyzejskom paláci /sídlo prezidenta/, možnosť návštevy Invalidovne - najrozsiahlejšieho múzea vojenskej histórie na svete a miesta Napoleonovej hrobky alebo múzea d´Orsay, jedinečnej zbierky impressionistov z rokov 1848-1914, umiestnenej v bývalej budove železničnej stanice. Výstup na Eiffelovu vežu a plavba po rieke Seine za spevu Edith Piaf a melódií francúzskych šansónov. Vo večerných hodinách návrat na ubytovanie.

4.deň  Raňajky, po raňajkách presun rýchlovlakom do Versailles – prehliadka kráľovského zámku a záhrad. Po prehliadke Versailles, transfer na hotel -  letisko a odlet na Slovensko.

  INFO

Cena  1 osobu zahŕňa:

• letecká doprava Viedeň - Paríž - Bratislava

- letiskové a bezpečnostné poplatky

- 3 x ubytovanie v Paríži  hoteli s vlastným sociálnym zariadením WC a sprcha na izbe

- 3 x raňajky

- služby sprievodcu počas celého zájazdu – od odletu po prílet

- poistenie insolventnosti CK

 

V cene nie je zahrnuté:

- doprava MHD v Paríži + vlak do Versailles - cca 70,00 EUR

- transfer letisko – hotel – letisko 30 €

- pobytová taxa 3 EUR / osoba / noc


Voliteľé príplatky:

- plavba loďou po Seine 14,50  EUR /osoba

- komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť v CK)

- vstupy do pamiatok – odporúčané vreckové cca 60 EUR

- príplatok za jednolôžkovú izbu 35 €/os/noc

- batožina 10 kg - 55 x 40 x20 cm - 32 EUR 

 

CK si vyhradzuje právo zmeny programu vzhľadom na aktuálne okolnosti na mieste zájazdu. V prípade záujmu môže klient absolvovať individuálny program. Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok. Je možné zakúpiť si audiosprievodcu.