Francúzska riviéra letecky - To NAJ z Azúrového pobrežia


Typ zájazdu

letecký poznávací zájazd


Krajina

Francúzsko


Lokalita

Azúrové pobrežie


Mesto

Cannes, Antibes, Nice, Monaco, ostrov Sainte-Marguerite


Hotel

hotel s vlastným soc. zariadením na každej izbe


Strava

3 x raňajky


Doprava

letecká


OPIS

Spoznajte s nami krásy francúzskej rivéry a podľahnite jej vábivej atmosfére! Čaká Vás osviežujúce more na azúrovom pobreží, slávne Monacké kniežatstvo, Anglická promenáda v Nice a mnoho ďlšieho

  CENNÍK ZÁJADZU
Termín zájazduCena zájazdu od
06.09.2019 - 09.09.2019429,00 €   599,00 €  28% Objednať
18.09.2019 - 21.09.2019429,00 €   599,00 €  28% Objednať
  PROGRAM

1.deň:

Prílet do mesta Nice. Transfer na ubytovanie, nocľah.

2. deň :

Po raňajkách presun do svetoznámeho Monaca. Pešia prehliadka - Exotická záhrada ponúkajúca viac ako 7000 druhov kaktusovitých rastlín z Afriky a z Latinskej Ameriky, podzemná "katedrála"; kniežací palác; katedrála; oceánografické múzeum, ktoré pochádza z roku 1910. Múzeum je jedným z najlepších, nájdete tu akvária s viac ako 4000 druhov rýb, vrátane žralokov a útesových rýb, tiež aj nástroje, zbrane a modely lodí. Pokračovanie v prehliadke kasíno; opera; Grimaldi Forum – kongresové ultramoderné centrum; prechádzka po Promenáde šampiónov (odtlačky nôh najvýznamnejších futbalistov sveta); možnosť kúpania.

Transfer na ubytovanie, nocľah.

3.deň:

Po raňajkách  presun do blízkeho   mestečka Antibes - prechádzka úzkymi starobylými uličkami starého mesta s prístavom s nespočetným množstvom jácht. Návšteva miestneho trhu.

Presun do hviezdneho mesta Cannes, mesta presláveného filmovým festivalom, luxusnými autami a nádhernými plážami. Pešia prehliadka mesta uvidíme historické centrum mesta Le Suquet, navštívime francúzsky trh s typickými francúzskymi špecialitami a produktami miestnych gurmánov. Presun loďkou na ostrov Sainte-Marguerite Múzeum Stredozemného mora, ktoré je umiestnené v bývalej väznici, z ktorej sa podarilo utiecť len jednému mužovi – Železnej maske. Na tomto ostrove nájdete aj jedny z najkrajších a najstarších eukalyptových lesov. Individuálne voľno.

Návrat na ubytovanie.

4. deň :

Raňajky, po raňajkách prehliadka jedného z najkrajších miest Francúzskej riviéry – Nice, ktoré je označované aj ako perla Azúrového pobrežia.  Prehliadka mesta so sprievodcom: Ruská ortodoxná katedrála Saint – Nicolas;  slávna Anglická promenáda. Návšteva parfumérie. Individuálne voľno. Možnosť kúpania v prípade priaznivého počasia.

Vo večerných hodinách transfer na letisko, odlet.

  INFO

Cena  1 osobu zahŕňa:
- letecká doprava Viedeň - Nice - Viedeň s letiskovými poplatkami
- príručná batožina - rzmery 40x 20 x 20 cm
- 3 x ubytovanie v Nice v hoteli s vlastným sociálnym zariadením WC a sprcha na izbe
-  raňajky
- služby kvalitného sprievodcu 
-  poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
- doprava vo Francúzsku cca 79 EUR / osoba
- komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť v CK)
- vstupy do pamiatok – odporúčané vreckové cca 50 EUR
- príplatok za jednolôžkovú izbu 105 EUR/os/zájazd
- pobytová taxa - platba na mieste cca 4,- EUR/os./noc

- batožina v max. rozmeroch 55 x 40 x 20 cm, max. 10 kg  - cca 18 EUR

CK si vyhradzuje právo zmeny programu vzhľadom na aktuálne okolnosti na mieste zájazdu. V prípade záujmu môže klient absolvovať individuálny program. Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok.

Ceny vstupného - ceny sú orientačné, počas sezóny sa môžu ceny meniť

  • Kniežací palác Monako - 8 € / osoba, 4 € deti a študenti ( 8-14 rokov )
  • kombinovaný lístok - Kniežací palác a oceánografické múzeum - 19 € / osoba, mládež (13-18 rokov) - 11 €, deti ( 8-12 rokov ) - 8 €
  • kombinovaný lístok - Kniežací palác a múzeum automobilov - 11,5 € / osoba, deti a študenti ( 8-14 rokov ) - 5 €
  • Oceánografické múzeum Monako - 14 € / osoba

 

UPOZORNENIE:  Všetky letenky zakupované na meno klienta. Letecká spoločnosti nepovoľuje dodatočnú zmenu mena, zmena je možná len s poplatkom - cena poplatku za zmenu mena je v zmylse cenníka leteckej spoločnosti.  

 

   FAKULTATÍVNE VÝLETY

Francúzsko-krajina galského kohúta, Mekka módy ,umenia a skvelej kuchyne. Šampanské,syry a mnohé iné delikatesy lákajú gurmánov, Eiffelovka turistov a v Provensálsku, tých s dušou romantika, priťahujú úzke uličky a vôňa levandule


Vychutnajte si bagetu pod Eiffelovkou a pohár vína na Mortmartri,cíťte sa chvíľu ako smotánka dovolenkujúca na Francúzskej riviére a nechajte sa ohúriť bezpočetnými umeleckými dielami v Louvri.