Paríž Valentín - Dajte si sľub večnej lásky v romantickom Paríži


Typ zájazdu

Poznávacie


Krajina

Francúzsko


Mesto

Paríž


Hotel

s vlastným soc. zariadením na každej izbe


Strava

1 x Raňajky


Doprava

Autobus


OPIS

ROMANTICKÝ - taký je Paríž. Toto prekrásne mesto je majestátnou metropolou a zároveň hlavným mestom Francúzska. Patrí medzi najatraktívnejšie a najnavštevovanejšie mestá Európy.

V čase romantického Valentína je toto mesto najväčším lákadlom hlavne zaľúbených, pretože ponúka jedinečný zážitok, sľub večnej lásky na Eiffelovke, alebo si môžete svoju lásku uzamknúť práve na historickom moste zaľúbencov a kľúčik odhodiť do rieky Seiny.

Určite si nenechajte ujsť príležitosť navštíviť Paríž v tomto období a potešte svojich milovaných nezabudnuteľným zážitkom v najromantickejšom meste sveta práve v období sviatku zaľúbených na Valentína. Zaručene nebudete ľutovať.

  CENNÍK ZÁJAZDU
Termín zájazduCena zájazdu odVoľné miesta
13.02.2020 - 16.02.2020149,00 €   229,00 €  35%8 Objednať
  PROGRAM

1.deň:  štvrtok 13.2.2020

Odlco zo Slovenska v poobedňajších hodináh ( Bratislava cca 16 hod )


2.deň.  14.2.2020 sviatok sv. Valentína

Presun do Paríža, kde začneme nasávať romantickú atmosféru perly na Seine Víťazný oblúk, prehliadka veľkolepého bulváru Champs - Elysées kde budete môcť svojej láske kúpiť pravý francúzsky parfém v najväčšej parížskej parfumérii. V popoludňajších hodinách nastúpime na romantickú plavbu loďou po Seine

Presunieme sa do Paríža a vystúpame na Eiffelovku kde sa pokocháme výhľadom na celú krásavicu na Seine, pripijeme si pohárom šampanského na našu lásku. Navštívime štvrť umelcov Montmartre, kúpime si obrázok na pamiatku a vychutnáme si kávu v jednej z bohémskych kaviarní.

Vo večerných hodinách môžete navštíviť  kabaretného predstavenia s  kankánom tancom plnom vášne, tanečníc vyzdobených perím a trblietavými flitrami, ubytovanie.

3. deň.  15.2.2020

Raňajky, presun do centra čarovného Paríža v ranných hodinách. Vyberieme sa naprehliadku centra so sprievodcom s nádychom romantiky - v Luxemburgských záhradách si dáme rande tam kde sa stretávajú zamilovaní parížania,oddýchneme si pri káve a nadýchanom croissante plnom čokolády v jednej z Parížskych kaviarní,prezrieme si univerzitnú Latinskú štvrť s bohémskou atmosférou a úzkymi uličkami,na ostrove Cité sa pokocháme nádherou katedrály Notre Dame , v galérii Louvre si pozrieme tajomný úsmev Mony Lisy - záhadnej lásky Leonarda da Vinciho ,ruka v ruke sa potúlame po záhradách Tuillerie.  Na známom moste lásky zamkneme našu lásku na večnosť a vo večerných hodinách sa presunieme na hotel. vo večerných hodních presun na Slovensko


4. deň 16.2.2020

Príchod na Slovensko v doobedňajších hodinách

  INFO

Cena  1 osobu zahŕňa:

- autobusová doprava 
- 1 x ubytovanie v Paríži  hoteli s vlastným sociálnym zariadením WC a sprcha na izbe
- 1 x raňajky
- služby sprievodcu počas celého zájazdu 
- poistenie insolventnosti CK
 

Povinné príplatky:

- pobytová taxa 3 EUR / osoba / noc

- vstup do mesta - jednorázový poplatok 15 EUR / osoba

Nepovinné príplatky:
- plavba loďou po Seine 16,00  EUR /osoba
- komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť v CK)
- vstupy do pamiatok – odporúčané vreckové cca 40 EUR

- príplatok za jednolôžkovú izbu 35 €/os noc - povinné pri obsadení izby jednou osobou

Nástupné miesta

Žilina, Trenčín, Piešťany, Trnava, Nitra, Sereď, Bratislava

Príplatky za nástupné miesta

Žilina, Trenčín, Piešťany 20 EUR 

Trnava, Nitra, Sereď - 10 EUR

Bratislava, Brno, Praha, Plzeň - bez príplatku

CK si vyhradzuje právo zmeny programu vzhľadom na aktuálne okolnosti na mieste zájazdu. V prípade záujmu môže klient absolvovať individuálny program. Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok. Je možné zakúpiť si audiosprievodcu.