STARTRIP

Kráľovský LONDÝN

Typ zájazdu: 
letecký poznávací zájazd
Krajina: 
Anglicko
Mesto: 
Londýn, Windsor
Hotel: 
3 x s vlastným soc. zariadením na každej izbe
Strava: 
3 x raňajky
Doprava: 
letecká
Súhrn zájazdu: 

Vyberte sa s nami do najkozmopolitnejšieho mesta Európy - Londýna. Užite si pohľad na mesto z vtáčej perspektívy z London Eye. Pokochajte sa s najväčšími diamantmi na svete v klenotnici legendárneho hradu Tower, v blízkosti ktorého sa nachádza symbol Londýna zdvíhací most Tower Bridge.


  

KódTermín zájazduCena zájazdu od
183222.03.2018 - 25.03.2018369,00 € Objednať
183226.04.2018 - 29.04.2018389,00 € Objednať

1. deň 

Odchod zo Slovenska, prílet do Londýna. Transfer na hotel. Nasleduje prehliadka centra so sprievodcom Picadilly Circus, SOHO, Čínska štvrť, nákupy na Oxford street, ubytovanie na hoteli.

2. deň 

Raňajky, následne presun metrom do centra mesta. Prehliadku začneme v časti Westminster prejdeme sa po nábreží Temže, uvidíme budovy Parlamentu s vežou Big Ben,opátstvo Westminster Abbey, vládnu štvrť Whitehall so sídlom britských premiérov Downing Street,  Buckingham Palace, Trafalgar Square. Po obede sa vydáme ku katedrále St. Paul´s, prejdeme sa cez Millenium most až k Tate galérii, prechádzka k pomníku Monument, ktorý sdymbolizuje vyhorenie Londýna v 17. storočí a výstavbu nového Londýna podľa nové architekta Christofera Wrena. Možnosť zažiť večerný výhľad na mesto z London Eye.
Návrat na ubytovanie.


3. deň 

Raňajky, po raňajkách začneme návštevu sídlom kráĺov, väzením, sídlom pre čierne havrany a miesto, kde uvidíte v klenotnici jedny z najdrahších diamantov sveta - TOWER a po blízku známy Tower bridge a doky sv. Kataríny, po obede návšteva múzea voskových figurín Madame Tussaud´s, voľný čas, návrat na hotel.

4.deň 

Raňajky, následne presun vlakom do blízkeho Windsoru. Prehliadka hradného areálu, kde sa nachádzajú miestnosti, v ktorých bývali králi, medzi nimi aj Kate a William, múzeum čínskeho porcelánu, zbrojovňa, múzeum bábik kráľovnej Matky, korunovačná kaplnka Podväzkového rádu, kde sa nachádzajú aj hrobky kráľov ako kráľa Henricha VIII., ktorý bol preslávený svojimi ženami. Mestečko Windsor a Eton. V poobedňajších hodinách transfer na letisko a odlet na Slovensko.

Cena  1 osobu zahŕňa:
- letecká doprava s letiskovými poplatkami
- batožina v max. rozmeroch 55 x 40 x 20 cm, max. 10 kg + príručná batožina
- 3 x ubytovanie v Londýne v hoteli s vlastným sociálnym zariadením WC a sprcha na izbe
- 3 x raňajky
- služby kvalitného sprievodcu
-  poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
- doprava v Londýne cca 75 GBP / osoba
- komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť v CK)
- vstupy do pamiatok – odporúčané vreckové cca 80 €
- príplatok za jednolôžkovú izbu 35 GBP / os / noc
- pobytová taxa - platba na mieste cca 3,- GBP/os./noc

CK si vyhradzuje právo zmeny programu vzhľadom na aktuálne okolnosti na mieste zájazdu. V prípade záujmu môže klient absolvovať individuálny program. Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok.


Máte záujem o informácie a novinky z našej ponuky?