Dajte si sľub večnej lásky v romantickom Paríži


Typ zájazdu

letecký poznávací zájazd


Krajina

Francúzsko


Mesto

Paríž, Versailles


Hotel

2* s vlastným soc. zariadením na každej izbe


Strava

4x Raňajky


Doprava

letecká


Súhrn zájazdu

ROMANTICKÝ - taký je Paríž. Toto prekrásne mesto je majestátnou metropolou a zároveň hlavným mestom Francúzska. Patrí medzi najatraktívnejšie a najnavštevovanejšie mestá Európy.

V čase romantického Valentína je toto mesto najväčším lákadlom hlavne zaľúbených, pretože ponúka jedinečný zážitok, sľub večnej lásky na Eiffelovke, alebo si môžete svoju lásku uzamknúť práve na historickom moste zaľúbencov a kľúčik odhodiť do rieky Seiny.

Ročne navštívia Paríž milióny návštevníkov z celého sveta.
Určite si nenechajte ujsť príležitosť navštíviť Paríž v tomto období a potešte svojich milovaných nezabudnuteľným zážitkom v najromantickejšom meste sveta práve v období sviatku zaľúbených na Valentína. Zaručene nebudete ľutovať.

  Cenník zájadzu
Termín zájazduCena zájazdu od
12.02.2019 - 16.02.2019449,00 € Objednať
  Program zájazdu

1.deň: 

Odlet do Paríža.  Transfer z letiska na ubytovanie, voľný čas.

2.deň.  

Raňajky, presun do centra čarovného Paríža v ranných hodinách. Vyberieme sa naprehliadku centra so sprievodcom s nádychom romantiky - v Luxemburgských záhradách si dáme rande tam kde sa stretávajú zamilovaní parížania,oddýchneme si pri káve a nadýchanom croissante plnom čokolády v jednej z Parížskych kaviarní,prezrieme si univerzitnú Latinskú štvrť s bohémskou atmosférou a úzkymi uličkami,na ostrove Cité sa pokocháme nádherou katedrály Notre Dame , v galérii Louvre si pozrieme tajomný úsmev Mony Lisy - záhadnej lásky Leonarda da Vinciho ,ruka v ruke sa potúlame po záhradách Tuillerie.  Na známom moste lásky zamkneme našu lásku na večnosť a vo večerných hodinách sa presunieme na hotel. Ubytovanie

3. deň. - 14.2.2019 sviatok sv. Valentína

Raňajky, po raňajkách návšteva čarokrásneho zámku Versailles s malebnými záhradami. Navštívime zámoček Márie Antoinetty - Trianon, ktorý v sebe skrýva rôzne pikantné tajomstvá. Zohrejeme sa pri horúcej čokoláde v jednej z útulných kaviarničiek kúzelného mestečka Versailles. Presunieme sa do Paríža a vystúpame na Eiffelovku kde sa pokocháme výhľadom na celú krásavicu na Seine, pripijeme si pohárom šampanského na našu lásku. Navštívime štvrť umelcov Montmartre, kúpime si obrázok na pamiatku a vychutnáme si kávu v jednej z bohémskych kaviarní.

Vo večerných hodinách môžete navštíviť  kabaretného predstavenia s  kankánom tancom plnom vášne, tanečníc vyzdobených perím a trblietavými flitrami, ubytovanie.

4. deň 

Raňajky, presun do Paríža, kde začneme nasávať romantickú atmosféru perly na Seine Víťazný oblúk, prehliadka veľkolepého bulváru Champs - Elysées kde budete môcť svojej láske kúpiť pravý francúzsky parfém v najväčšej parížskej parfumérii,milovníci moderného umenia sa môžu pokochať obrazmi impressionistov v galérii d´Orsay originálne umiestnenej v historickej budove železničnej stanice. V popoludňajších hodinách nastúpime na romantickú plavbu loďou po Seine, tí nazamilovanejší si ju môžu vychutnať pri kúzelnej večeri pri sviečkach priamo na palube. 

  Informácie o zájazde

Cena  1 osobu zahŕňa:

• letecká doprava Bratislava - Paríž - Bratislava

- letiskové a bezepčnostné poplatky

- 4 x ubytovanie v Paríži  hoteli s vlastným sociálnym zariadením WC a sprcha na izbe

- 4 x raňajky

- služby sprievodcu počas celého zájazdu – od odletu po prílet

- poistenie insolventnosti CK

 

V cene nie je zahrnuté:

- doprava MHD v Paríži + vlak do Versailles - cca 79,00 EUR

- plavba loďou po Seine 14,00  EUR /osoba

- komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť v CK)

- vstupy do pamiatok – odporúčané vreckové cca 60 EUR

- príplatok za jednolôžkovú izbu 70 €/os

- transfer letisko – hotel – letisko 50 €

- pobytová taxa 3 EUR / osoba / noc

 

CK si vyhradzuje právo zmeny programu vzhľadom na aktuálne okolnosti na mieste zájazdu. V prípade záujmu môže klient absolvovať individuálny program. Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok. Je možné zakúpiť si audiosprievodcu.